HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

1990 yılında kurulan Yıldızpak Makina manuel ve tam otomatik shrink ambalaj makineleri üretimi yapmaktadır. Yıldızpak uzman kadrosu bünyesinde yapmış olduğu Ar-Ge çalışmaları ile kurulduğu günden itibaren sürekli yenilikçi anlayışla shrink ambalaj makineleri alanında sağlıklı bir büyüme grafiğine sahip olmuş ve yıllar içerisinde iç ve dış pazarda göstermiş olduğu üstün performans ile sektörde haklı bir üne kavuşmuştur.

Yıldızpak almış olduğu CE (Avrupa uygunluk işareti) sertifikası ile üretimde üstün kalite standartlarını yakalamayı başararak iç ve dış pazardaki yerini çok daha sağlam hale getirmiştir. Yıldızpak her sektöre yönelik özel shrink makineleri tasarımı ve üretimi ile ilgili projeler de yapmaktadır. Mobilya, Gıda, Otomotiv, İnşaat, Matbaa, Ev Gereçleri gibi sektörler başta olmak üzere çeşitli sektörlerde birçok referans bulundurmaktadır.

Gelişmesini sürekli sürdüren Yıldızpak Makina Plastik İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde bulundurduğu cnc punch tezgahı, cnc abkant büküm makinesi, cnc torna tezgahları ile siparişlere en hızlı şekilde cevap verebilecek kapasitededir. Siz değerli müşterilerimize , Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ile hizmet vermeye devam edeceğiz. Yerli malı ürün üreterek ülke ekonomisine verdiğimiz katma değerden gurur duymaktayız.